Hírek, információk
Pólókat hozott a Mikulás!
Kedves Tromososok!
A múltkori levelemre – nagy örömömre – sokan mozdultatok meg. Most az egyszer nem valamiféle sporttevékenységre kell hogy asszociáljatok. Hanem arra, hogy rengetegen gondoljátok úgy, hogy fontos a sportegyesületünk létezése, szeretnétek folytatni azokat a sport lehetőségeket, amelyeket évek alatt közösen kialakítottunk és ezt a tagdíj utalásotokkal megerősítettétek.
Persze néhányan még kicsit lustálkodnak, azoknak szeretném egyúttal felhívni a figyelmét: az év végéig van LEGKÉSŐBB lehetőség rendezni az idei sportköri díjak utolsó 5 havi összegét – 1250 Ft-ot.
(ha valakinek nincs utalási lehetősége, akkor bármelyik OTP fiókban készpénzzel is be lehet fizetni a Győri Elektromos számlaszámára: 11737007-22979553)
No, de térjünk is rá a levelem címében említett eseményre!!!
Jónéhány olyan jól viselkedő sportköri tagunk is van, akinek a Mikulás ajándékot hozott. A nagy-nagy dobozokat ide tette az én irodámba és megbízott azzal, hogy én osszam ki az ügyes, szorgalmas, sportot kedvelő és művelő tagjaink között. Erre pedig úgy döntöttem nem lehet jobb lehetőség, mint a Marcal Teniszcentrumban egy nagy közös, évvégi sportolással egybekötött vasárnap délutánt szervezni!
Ezennel minden kedves sportköri tagunkat szeretnék meghívni 2014. december 14-én 14 órára a Marcal Tenisz Centrumba (Pápai út, a volt MÁVDAC pálya mellett), ahol minden rendelkezésre álló sportágat ki lehet próbálni (14 és 18 óra között) vagy csak meg lehet nézni, hogy milyen lehetőségek vannak. Vagy találkozni a sportegyesületünk élsportolóival, akik közül remélem például ott tud lenni például Vertetics Attila sakkozónk (aki idén nemzetközi mesteri címet ért el), Kiss Anikó, Lung Dani, Béres Szabolcs NB I-es pingpongosaink, Szalay Zsolt racketlon világbajnokunk és még sokan mások a teniszezők, a sárkányhajósok és a tömegsportolóink közül.
Ezzel az alkalommal egy hagyományt – Tromos sportos évzárót - szeretnénk elindítani, amitől az is várjuk, hogy a sok-sok tagunk megismerje kicsit egymást. Hogy ebben az egyre nehezedő környezetben, így a Szeretettel átitatott év végi napokban érezhessük van kikre támaszkodnunk! Ne várjatok tőlem és a szervezésben segítőktől csodát: annyi lesz ebben a délutánban, amennyit mi magunk beleteszünk!
Nincs kötelező elem, csak egy kérés: GYERE EL, SPORTOLJ vagy NÉZELŐDJ, VEGYÉL RÉSZT!
(hogy milyen lehetőségek vannak? Hát az szinte végtelen: tenisz, bowling, squash, kiskapura foci, pingpong, lábtenisz, erősítő terem vagy akár szaunázás… J)
Akinek pedig van lehetősége egy kis karácsonyi „előleggel” emelni a rendezvény fényét, az ne fogja vissza magát, süti-üdi hozzájárulásotokat csak hozzátok el magatokkal. (ha a sima zsíros kenyér, szörp menüt bővíteni szeretnétek… ;-) )
Várunk MINDENKIT, Hajrá Tromos!





